sobota, 2 kwietnia 2016

REAL MADRYT WYGRYWA Z FC BARCELONĄ

Dzisiaj o 20:30 Real Madryt zmierzył się na Camp Nou z FC Barceloną. Królewscy w ładnym stylu pokonali podopiecznych Luisa Enrique 2:1 (Benzema, Ronaldo; Pique).

Po pierwszej połowie można było się spodziewać, że to drużyna z Katalonii jest bliżej wygranej. Jednak w pierwszych 45 minutach nie obejrzeliśmy żadnego gola.

W drugiej połowie mecz się kompletnie zmienił. Pierwszego gola strzelił dla gospodarzy Gerarde Pique, jednak Real Madryt nie dał zbyt długo im się cieszyć- niedługo później gola strzelił Karim Benzema. Spore zamieszanie było przy golu Garetha Bale'a- sędzia odgwizdał jednak spalonego. Potem dalej nie wszystko szło po myśli Realu- czerwoną kartkę dostał za brutalne faule Sergio Ramos, przez co Królewscy kończyli mecz w 10. Jednak to tylko podsyciło ich aspirację i niedługo później Cristiano Ronaldo ustanowił ostateczny wynik meczu na 2:1